KENDİ FİDELERİNİZİ YETİŞTİRMEK İÇİN
TIKLAYINIZ

 

Fide Yetiştiriciliğinde yaşadığınız sorunlar için Fiser Fidecilik, uzman teknik personeli ile 7-24 yanınızda. Sorunlarınıza yardımcı olabilmemiz için TEKNİK DESTEK hattına yazınız.

 

 
 
Balkonda Saksı Sebzeciliği

Pazardan sebze meyve alırken ne kadar tedirginiz? Ürünü pazar çantanıza koyarken aklımızdan şu sorular geçer; acaba ilaç kalıntısı var mı, hormonlu mu? Yoldan geçerken bahçesinde sebze yetiştirenlere hayranlıkla bakarız çoğu zaman. İşte bu imrentidir günümüzde hobi sebzeciliğini favori yapan. Hobi sebzeciliği için renkli seramik fincanlar, kâseler ya da ahşap, plastik kalem kutuları yeterlidir. Çimlenmeye başlamış ve 'artık atayım' dediğiniz domates fidesi için çatlak bir bardak yeterli olabilir.

Kendi sebze bahçenizi yaratın

Fiser Fidecilik, sizleri doğadan koparan apartmanların içinde, kendi doğanızı yaratabilmeniz için size özel fideler üretiyor. Bahçenizde, balkonunuzda ya da pencerenizin önünde kendi sebze bahçenizi yaratın. Size özel sebze bahçenizde istediğiniz sebzeyi yetiştirin. Kendi zevkinize göre bahçenizi kurun ve keyfini çıkarın.
Perla F1 Kumluca'da büyük ilgi gördü
Fiser'in ürettiği Perla F1 domates çeşidi, 2007 yılı içinde Kumluca halinde büyük ilgi gördü.

Kazak Müsteşar FİSER'i ziyaret etti

Sera Günleri 'Bu Toprağın Sesi'ne konu oldu
Fiser'in organize ettiği 'Sera Günleri' TRT 3'de yayınlanan, 'Bu Toprağın Sesi' programına konu oldu.
Haberlerin tümü için TIKLAYINIZ
FİSER Haberler
ANA SAYFA       |       GALERİ        |        HAKKIMIZDA     |        İLETİŞİM