Fiser Hakkında


Başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye tarım bölgelerinde tohum ve fide alanlarında faaliyet gösteren Fiser Fidecilik, yılda 60 milyon fide üretim kapasitesi ile 1995'den beri Türk tarımına hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin ilk modern fide üretim tesislerinden biri olan Fiser, tarımdaki teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan bir şirket olarak, el değmeden, sağlıklı, virüsten ari fide üretimi yapıyor. 13 yıldır siz üretici dostlarımızın verdiği güvenle ilerledik. 2008 yılında da, adımıza yaraşır bir hizmet kalitesiyle sizlerin hizmetinizdeyiz. 

Tohumcu bir firma olarak yıllardır Türk tarım sektöründe faaliyet gösteren bir grubun iştirakçisi olarak kurulduk. Bugün de tesisimizin bünyesinde tohum çalışmalarına devam etmekteyiz. Türkiye'de bilinen ıslahçı anlayışını değiştirerek, tüketiciden ıslahçıya uzanan bir yol oluşturduk. Biz, Fiser Fidecilik olarak tüketici tercihlerine odaklı fide üretimi yapıyoruz.

Pazarın sürekli gelişen isteklerini ve ihtiyacını gözetiyoruz. Hedefimiz, kaliteli ve bereketli hasattır. Sattığımız ürünlerin üreticiye neler kazandıracağı ve üreticinin satış sonrası ihtiyaçları bizim için önemlidir. Sadece fide üreten bir firma olmakla yetinmeyip, teknik kadromuzla çiftçilerimizi bu fideleri nasıl yetiştireceği konusunda bilgilendiriyoruz. Firmamızın istikrarı için kalite çıtasını daha da yükselterek çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Fidelerinizi, nakliyat için gerekli fide güvenliği teknikleriyle, hastalık riskini ortadan kaldıracak her türlü tedbirle size teslim etmekteyiz. Fiser, Türkiye'nin modern anlamdaki ilk fidecilik işletmesi olma onurunu üreticilerimizin desteğiyle bugün de sürdürüyor. En büyük sermayemiz, yıllar içinde oluşturulan karşılıklı güven anlayışıdır. Fiser Fidecilik güvenin adresidir, gösterişin değil.

Perla F1 Kumluca'da büyük ilgi gördü
Fiser'in ürettiği Perla F1 domates çeşidi, 2007 yılı içinde Kumluca halinde büyük ilgi gördü.

Kazak Müsteşar FİSER'i ziyaret etti

Sera Günleri 'Bu Toprağın Sesi'ne konu oldu
Fiser'in organize ettiği 'Sera Günleri' TRT 3'de yayınlanan, 'Bu Toprağın Sesi' programına konu oldu.
Haberlerin tümü için TIKLAYINIZ
FİSER Haberler
ANA SAYFA       |       GALERİ        |        HAKKIMIZDA     |        İLETİŞİM