FİSER FİDECİLİĞİN BAŞARI SIRRI


Günümüzde tarım sektöründe ciddi bir uzmanlaşma süreci söz konusudur. Sektör, uzmanlaşmyş alt birimlerden oluşuyor. Bugün fidecilik dediğimiz zaman sebze fideciliği, çiçek fideciliği bile tamamyyla birbirinden ayrılıyor. Aşılı fide üretimi gibi yeni uzmanlaşma süreçleri yaşanıyor. 12 yıllık birikim ve bilgileriyle Türkiye'nin en eski fide kuruluşlaryndan olan Fiser Fidecilik, modern anlamdaki ilk fidecilik işletmesi olma onurunu üreticilerimizin desteğiyle bugün de sürdürüyor.


Ürün çok iyi olabilir ama ithalatçı firma o ürünle ilgili bilgilendirme ve satış sonrası teknik destek gibi çalışmalar yapmyyorsa, yarar sağlamayabilir. O zaman piyasadaki talep kısa sürede sona erer. Bir ürününü piyasada kalış süresi, tamamen o ürünün performansyyla ve ithalatçı firmanın gücüyle doğru orantılıdır. Doğru zamanda doğru ürünler sunabilirseniz; tohumculukta başarılı olursunuz. Bir de piyasanın ihtiyaçları dışında; piyasayı gerçek anlamda değiştirebilecek, çok farkly bir ürün getirirseniz, talepteki eğilimi gerçekten değiştirme şansınız olur. Böyle bir durumda rakiplerinizle aranızdaki mesafe de açılır ve uzun yıllar o ürünle piyasada kalabilirsiniz. Fiser Fidecilik, genel stratejisini bu kriterler ile belirliyor. Fiser Fidecilik, bu doğrultuda uygun dönemde sert ve renk konusunda üstün domates çeşitlerini piyasaya sürüyor. 'Doğru zamanda doğru ürünü sunan' Fiser, başarıyı yakalyyor.  
Üreticinin ihtiyaçlaryny karşılayabilmek için en üst standartlarda fide üretiyoruz.


Fiser Fidecilik, en iyi tohumları seçip ve dikim öncesi serinletilmiş odalarda bekletir. Özel olarak hazırlanan yetiştirme ortamlarında son teknoloji makinelerle el değmeden ekilen tohumlarımız, özel iklimlendirmeli çimlenme odalarına götürülür. Üretilen her ürün için farklı ısı ve nem şartlarının sağlandığı bu odalarda tohumları çimlenmeye byrakırız. Çimlenmesini tamamlayan fideleri özenle seralara alırız. Ve burada ihtiyaçlaryna uygun olan en iyi şartlarda gelişmeye devam etmesini sağlarız. Özel sulama sistemlerimiz ve uzmanlarymızın dikkatli gözetimi altında büyüyen fideleriniz sizin için hazırdır. Modern paketleme teknikleri ile fidelerinizin sevkiyatı sağlıklı olarak yapılır.

Perla F1 Kumluca'da büyük ilgi gördü
Fiser'in ürettiği Perla F1 domates çeşidi, 2007 yılı içinde Kumluca halinde büyük ilgi gördü.

Kazak Müsteşar FİSER'i ziyaret etti

Sera Günleri 'Bu Topra?yn Sesi'ne konu oldu
Fiser'in organize etti?i 'Sera Günleri' TRT 3'de yayınlanan, 'Bu Toprağın Sesi' programyna konu oldu.
Haberlerin tümü için TIKLAYINIZ
FİSER Haberler
ANA SAYFA       |       GALERİ        |        HAKKIMIZDA     |        İLETİŞİM